DUYURULAR :
1- ) EKOP BORÇ VERME SENEDİ YENİLENMİŞTİR. SENEDİMİZ İKİ SAYFADAN OLUŞMAKTADIR. 2. SAYFADA BULUNAN BORÇLU VE KEFİLLERE AİT İMZALARIN UNUTULMAMASI ÖNEMLİ RİCA OLUNUR. EKSİK OLMASI DURUMUNDA ÖDEME YAPILMAMAKTADIR.
2- )ORTAKLIK BAŞVURUSU İÇİN GÖNDERİLEN EVRAKLARIN VE GİRİŞ AİDAT BEDELİ OLAN 100 TL DEKONTUN BİRLİKTE GÖNDERİLMESİ GEREKLİDİR. EKSİK TAMAMLAMA SÜRESİ 2 AYDIR.
3- )ORTAKLARIMIZIN GİRİŞ AİDATI OLARAK YATIRDIĞI 100 TL ORTAĞIMIZIN SERMAYESİNE EKLENMEKTEDİR.
4- ) KOOPERATİFİMİZE ORTAK OLMAK İSTEYEN ELEKTRİK ÇALIŞANLARININ HALK BANKASI IBAN NUMARALARIMIZA 100,00 TL PARA YATIRMALARI GEREKMEKTEDİR
5- ) KOOPERATİF ÜYELERİMİZİN ADRES VE TELEFON NUMARALARINDA HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLUNCA KOOPERATİF MERKEZİMİZE BİLDİRMEK ZORUNDADIRLAR. ORTAĞIMIZA ULAŞMAYAN UYARI VE TEBLİGATLARDAN KOOPERATİFİMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.
6- ) İMZANIZI DEĞİŞTİRMENİZ DURUMUNDA ORTAKLIK BAŞVURU SENEDİNİ DOLDURUP İMZALAYIP GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
7- ) BORÇ VERME SENEDİ, ORTAKLIK SENEDİ VE HER TÜRLÜ DİLEKÇE ORTAĞIN BİZZAT KENDİSİ TARAFINDAN İMZALANMALIDIR.ORTAKLIK SENEDİNDEKİ İMZA İLE SENETLERDEKİ İMZA KARŞILAŞTIRILMAKTADIR. BU YASAL BİR ZORUNLULUKTUR.

Genel Kurul Duyurusu

Genel Kurul Duyurusu. 17. Seçimli Olağan Genel Kurul Yapılmıştır....

2019 Genel Kurul İçin Tıklayın
[...]

2020 Tatil Kredisi

KOVID - 19 Sebebiyle Tatil Kredisi Verilmeyecektir. [...]

Önemli Duyuru

02 MART 2020 TARİHİ İTİBARİ İLE ORTAKLARIMIZIN KESİNTİ TUTARLARI BORDRO ÜZERİNDEN VEYA BANKA HESAPLARINDAN TAHSİL EDİLİP EKOP HESAPLARINA GEÇMEDEN ORTAKLARIMIZIN ÜYELİK BİLGİLERİNE YANSIMAYACAKTIR.HESAPLARIMIZA GEÇMEYEN VEYA TAHSİL EDİLEMEYEN TUTARLAR GECİKMELİ OLARAK GÖRÜNECEKTİR. [...]